![Yardımsever Türk İnsanından İçinizi Isıtacak Bir Deney: Öğrenciyim, Akbil Basar Mısınız?](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-19:04/Yardımsever Türk İnsanından İçinizi Isıtacak Bir Deney: 'Öğrenciyim, Akbil Basar Mısınız?'.jpg)
Öğrenci olduğunu söyleyen birisi sizden onun için akbil basmanızı istese tepkiniz ne olurdu? Yardım eder miydiniz, yoksa bir yalan bulup geçip gider miydiniz? Bakalım yardımsever Türk insanı yolda kalmış bir öğrenciye nasıl tepkiler vermişler?
Öğrenci olduğunu söyleyen birisi sizden onun için akbil basmanızı istese tepkiniz ne olurdu? Yardım eder miydiniz, yoksa bir yalan bulup geçip gider miydiniz? Bakalım yardımsever Türk insanı yolda kalmış bir öğrenciye nasıl tepkiler vermişler?