Bir hafta boyunca televizyon kanallarında yaşanan anları, tweetleriyle kahkaha tufanına dönüştüren 15 kişiyi derledik. 1. Ne Merve'ymiş ya 😂 2. Böyle oyunculara ihtiyacımız var gerçekten 😛 3. Güzel bir özet olmuş 😃 4. Ama umudumuz var sonraki bölümlerde güleriz herhalde 🙂 5. Yaa bizde Bihterler bitmez! 😛 6. Daha samimi bir sahne çekilmedi daha 😂 7. 😂 😂 😂 8. Demek MÖ 3000. Alkışlıyoruz seni 👏🏼 👏🏼 👏🏼 9. Çocuklar Duymasın gündemden düşmüyor 😂 10. Valla ben de yardımcın olurum. Yemekteyiz tarihinin en doğru yarışmacılarından biriydi. KRAL 11. Koca Firdevs Yöreoğlu'nun kasa şifresi 12345 olur mu ya? 😃 12. Unutulmaz bir ikiliydi gerçekten 😄 13. Her dilde zor bir replik 😂 14. Bu bilgiyi nasıl aklımdan çıkarabilirim? 15. Mükemmel bir Havuç gerçekten tebrik ediyoruz seçenleri. 🥕 🥕 🥕