![Fenerbahçe Maçında Skorbordda Kısa Süreliğine Galatasaray Logosu Yer Alması Sosyal Medyanın Dilinde](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:02/Fenerbahçe Maçında Skorbordda Kısa Süreliğine Galatasaray Logosu Yer Alması Sosyal Medyanın Dilinde.jpg)
Fenerbahçe'nin Konyaspor karşısında 7-1 kazandığı karşılaşmada ilginç bir an yaşandı. Futbol Arena ve Spor Arena'nın yaptığı paylaşımlara göre, Fenerbahçe'nin Konyaspor'u 7-1 mağlup ettiği karşılaşmada skorbordda kısa süreliğine Galatasaray logosu yer aldı.
Fotoğraflar: Spor Arena, Futbol Arena, Emre Oktay
Fenerbahçe'nin 7-1 kazandığı karşılaşmada kısa süreliğine Galatasaray'ın logosu kullanıldı. Konyaspor'un Guilherme ile son dakikalarda bulduğu golde Konyaspor logosu yerine tabelada Galatasaray'ın logosu vardı.
![Fenerbahçe'nin 7-1 kazandığı karşılaşmada kısa süreliğine Galatasaray'ın logosu kullanıldı. Konyaspor'un Guilherme ile son dakikalarda bulduğu golde Konyaspor logosu yerine tabelada Galatasaray'ın logosu vardı.](https://img-s1.onedio.com/id-659ef3dc475fb76ec0925e8b/rev-0/w-600/h-399/f-jpg/s-892a1e3aa359c8db6bcf3d2c70d3343b6e57f5e2.jpg)
Kısa süreli gerçekleştiği belirtilen hadisede Konyaspor logosu yerine Galatasaray'ın logosuna yer verildi. Sosyal medyada kısa süre içerisinde viral olan paylaşım çok konuşuldu.
![Kısa süreli gerçekleştiği belirtilen hadisede Konyaspor logosu yerine Galatasaray'ın logosuna yer verildi. Sosyal medyada kısa süre içerisinde viral olan paylaşım çok konuşuldu.](https://img-s2.onedio.com/id-659ef3f0475fb76f6b925ed7/rev-0/w-600/h-565/f-jpg/s-849efbf1e5339a4c2e1bfff36816ace21af58614.jpg)
Skorbordda Fenerbahçe'nin 7-1 galibiyetinde Galatasaray logosu kullanılmasına gelen tepkiler şöyleydi👇
![Skorbordda Fenerbahçe'nin 7-1 galibiyetinde Galatasaray logosu kullanılmasına gelen tepkiler şöyleydi👇](https://img-s3.onedio.com/id-659ef4c9b45677ba1df1a918/rev-0/w-600/h-181/f-jpg/s-48d83d259bb5094b57b6c0fc452958124c84fd3d.jpg)
👇
![👇](https://img-s2.onedio.com/id-659ef4f5b45677ecb3f1b314/rev-0/w-600/h-183/f-jpg/s-857eef7e3cf8db8c742a9a6884549b054d325675.jpg)
👇
![👇](https://img-s1.onedio.com/id-659ef503b456777358f1b3a6/rev-0/w-600/h-183/f-jpg/s-5d8019a1b04b684cafa92fb9ea45487cd63db5f6.jpg)
👇
![👇](https://img-s2.onedio.com/id-659ef50bb45677b011f1b3b4/rev-0/w-600/h-183/f-jpg/s-367f8b61c0a25f4d3d5de43d0bb2a1a445aa8956.jpg)
👇
![👇](https://img-s3.onedio.com/id-659ef526475fb75962927f42/rev-0/w-600/h-181/f-jpg/s-1570907ad1a97909f8c1b2ccb78274894cf087f6.jpg)
👇
![👇](https://img-s1.onedio.com/id-659ef53e475fb790df928ca6/rev-0/w-600/h-154/f-jpg/s-469bbe1e1aa6a92c8401e65b861f6d81b4597328.jpg)
👇
![👇](https://img-s1.onedio.com/id-659ef570475fb7abe8929299/rev-0/w-600/h-183/f-jpg/s-8189034089dca3d44a10968827fe0eebddd786ef.jpg)
Sizler bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!