![İnsan Dostu Korona Olup 1 Hafta Yataktan Çıkmadığı İçin Terk Edilme Korkusu Yaşayıp Depresyona Giren Kuş](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-18:22/İnsan Dostu Korona Olup 1 Hafta Yataktan Çıkmadığı İçin Terk Edilme Korkusu Yaşayıp Depresyona Giren Kuş.jpg)
Sacit isimli kuş kendi tüylerini yolduğu için insan dostunu biraz korkutmuş. İnsan dostu Covid-19 pozitif olunca dinlenme zorunda kalan Sacit, bu sürede tüylerini yolmaya başlamış. Bunun nedeni ise terk edilme korkusuymuş...
😰😰😰
Kapat
Sacit isimli kuş kendi tüylerini yolduğu için insan dostunu biraz korkutmuş. İnsan dostu Covid-19 pozitif olunca dinlenme zorunda kalan Sacit, bu sürede tüylerini yolmaya başlamış. Bunun nedeni ise terk edilme korkusuymuş...