![2015 Formula 1 Sezonunun Yayıncı Kuruluşu Belli Oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:42/2015 Formula 1 Sezonunun Yayıncı Kuruluşu Belli Oldu.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-554a48200c542b167b224ac3/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-f4b0acb05fa450a25451ea8eeec4c4b498d78bc5.jpg)
2015 sezonunun geride kalan dört yarışının ardından yayın hakları nihayet sahibini buldu. Formula 1, sezonun beşinci yarışı olan İspanya GP’den itibaren Digitürk’den yayınlanacak.
14 Mart’tan itibaren başlayan Formula 1 2015 sezonunun ilk dört yarışı Tivibu spor tarafından yayınlanmıştı. Tivibu spor yetkililerinin, sezonluk anlaşma yapmadığı biliniyordu.
Saran Holding ile yapılan görüşmeler nihayet sonuçlandı. Formula 1 2015 sezonunun kalan yarışları Digitürk’den yayınlanacak. Yarış anlatımını kimin yapacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.
2015 Formula 1 sezonunu Lig TV 2 ve Lig TV 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.
turkiyef1.com