![Tüm Türkiye İzmir İçin Tek Yürek! Getir’in Depremzedelere Kısa Sürede Ulaştırdığı Yardım Sosyal Medyanın Gündeminde](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-09:09/Tüm Türkiye İzmir İçin Tek Yürek! Getir’in Depremzedelere Kısa Sürede Ulaştırdığı Yardım Sosyal Medyanın Gündeminde.jpg)
Herkesin aynı duyarlılığı göstermesini diliyoruz...
Bildiğiniz gibi İzmir'in Seferihisar ilçesinde 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi bugün. Deniz taştı, binalar yıkıldı, insanlar göçük altında kaldı...
![Bildiğiniz gibi İzmir'in Seferihisar ilçesinde 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi bugün. Deniz taştı, binalar yıkıldı, insanlar göçük altında kaldı...](https://img-s2.onedio.com/id-5f9c56321c53448e333d4411/rev-0/w-600/h-326/f-jpg/s-ebcb13ce96983fa585ba3a7039c7e312a35bb03a.jpg)
Arama kurtarma çalışmaları devam ederken İzmir halkı da endişe içinde sokaklarda bekliyor. Herkesin temennisi daha fazla can kaybı olmaması ve yaralılarımızın da en kısa sürede iyileşmesi yönünde.🙏
Böyle zor günlerde yardımlaşmanın, ihtiyacı olana el uzatmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.
![Böyle zor günlerde yardımlaşmanın, ihtiyacı olana el uzatmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.](https://img-s1.onedio.com/id-5f9c56267850ddf33439d6be/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-03960ccd8af417c36241b2442127d68635d24a81.jpg)
Evlerini ve dükkanlarını insanların konaklaması için açanlar, erzak ve malzeme ihtiyacı olana destek verenler sayesinde çok daha kısa sürede bu felaketi atlatmamız mümkün.
Tabii bu süreçte yardım çağrılarına tepkisiz kalmayan güzel kalpli insanlar gördük, yine yeniden…
İzmir halkı yaralarını sarmaya çalışırken Getir'den İzmirlilere destek geldi. Aniden sokağa dökülen ve yanında hiçbir erzak veya malzeme olmayanlara yardım eli uzattılar.👇
![İzmir halkı yaralarını sarmaya çalışırken Getir'den İzmirlilere destek geldi. Aniden sokağa dökülen ve yanında hiçbir erzak veya malzeme olmayanlara yardım eli uzattılar.👇](https://img-s1.onedio.com/id-5f9c54d81c53448e333d4409/rev-0/w-600/h-147/f-jpg/s-d467f4d4fba782d36df518d715ef542bf9a58e83.jpg)
Onların bu hareketi sosyal medyada da çok konuşuldu👇
![Onların bu hareketi sosyal medyada da çok konuşuldu👇](https://img-s3.onedio.com/id-5f9c56e454f3422b350c4585/rev-0/w-600/h-887/f-jpg/s-9ef03a80c2f268727158a4a7cbc599fcae70723b.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-5f9c570a24ac9a362d3c4b02/rev-0/w-600/h-143/f-jpg/s-e6ba818483817a421f5faa3dd91a6a21a6d58796.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-5f9c577d1cd3dace3488c8d5/rev-0/w-600/h-889/f-jpg/s-677168b97d7592fc6b3421995d30cad42158024b.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f9c57a04da63e7b3460a93e/rev-0/w-600/h-177/f-jpg/s-e3d604192ae047adb323ce557748384c01aef3bf.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f9c5d4c1972989d36956676/rev-0/w-600/h-920/f-jpg/s-61f555188f4c57a3498bde46e0a3a1a4583ce86e.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-5f9c5d8a7b5534fc365c8998/rev-0/w-600/h-886/f-jpg/s-2fc398a8ed15c825a99791a81cc36cfce63075f1.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-5f9c57f3391426db2c978a28/rev-0/w-600/h-508/f-jpg/s-166dca68f5ecc4770d308262c7d71f17b23e5968.jpg)
Bu güzel davranışlarından ötürü biz de kendilerine teşekkür ederiz. Umarız, uzattıkları bu yardım eli herkese örnek olur...