![Ramazan Lezzeti Güllaç Hakkındaki Düşünceleri ile Ufak Çaplı Bir Savaş Çıkaran 15 Kişi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-15:11/Ramazan Lezzeti Güllaç Hakkındaki Düşünceleri ile Ufak Çaplı Bir Savaş Çıkaran 15 Kişi.jpg)
Güllaç, tıpkı ramazan pidesi gibi bir tek ramazanda hatırlanıp üretiliyor ve biz de tüketiyoruz. Herkesin damak tadı ayrıdır tabi, her yiyeceğin seveni de sevmeyeni de olur. Ama bu sevenlerle sevmeyenler arasındaki uçurumun en büyük olduğu gıda güllaçtır muhtemelen. Seveni de sevmeyeni de fanatiklik derecesinde savunuyor. 😂
Biz de buradan yola çıkarak Twitter ahalisinin konu hakkındaki düşüncelerini derledik. İyi eğlenceler. 😅