Tartışmaların eksik olmadığı gündemimizde, son 1 yıldan raydan çıkan bir tren misali olan ekonomimizde suçlu bulma yarışında savruluyoruz. Ekonomide en hareketli gündemi son 1 yılda yaşadığımızdan hafızamız çok taze.
Pandemide başlayan temel ihtiyaçlardaki fiyat artışları, marketlerin maddi cezalar almasına neden olurken, son günlerde de emlakçılar, galeriler, sanayiciler, bankalar kümelerinden yeniden marketlere dönmemize neden oldu. Bu kez kavga biraz büyüyor gibi bakalım veriler ne diyor?