![İstiklal Marşımızın Islıklandığı Ermenistan Karşılaşmasında Geriden Gelerek Kazanmamıza Gelen Tebrikler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:50/İstiklal Marşımızın Islıklandığı Ermenistan Karşılaşmasında Geriden Gelerek Kazanmamıza Gelen Tebrikler.jpg)
A Milli Takım Euro 2024 elemeleri kapsamında D Grubu ilk maçında Ermenistan ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Maç öncesi İstiklal Marşımız okunurken Ermeni taraftarların ıslıklaması tepki çekmişti. Geriye düştüğümüz karşılaşmanın sonunda A Milli Futbol Takımımız gruba galibiyetle başlamayı başardı.
Karşılaşmaya 3'lü savunmayla çıkan milli takımımız dakikalar 10'u gösterdiğinde Ozan Kabak'ın kendi kalesine attığı golle geriye düştü.
![Karşılaşmaya 3'lü savunmayla çıkan milli takımımız dakikalar 10'u gösterdiğinde Ozan Kabak'ın kendi kalesine attığı golle geriye düştü.](https://img-s2.onedio.com/id-641f39bf2b912afcaea8db14/rev-0/w-600/h-528/f-jpg/s-ef477e85ed6278049c939fbfa4510299d2f5c480.jpg)
34. dakikada Orkun Kökçü ceza sahasının dışından sert bir vuruşla karşılaşmada skoru tekrar dengeye getirdi.
![34. dakikada Orkun Kökçü ceza sahasının dışından sert bir vuruşla karşılaşmada skoru tekrar dengeye getirdi.](https://img-s2.onedio.com/id-641f3a132b912a2effa8dd77/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-c49b8ca42bbbf3efcd4727032a6990329c759ae9.jpg)