![Japonların Binlerce Yıldır Kullandığı Ağaç Kilit Teknikleri](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-17:02/Japonların Binlerce Yıldır Kullandığı "Ağaç Kilit" Teknikleri.jpg)
Japonların binlerce yıldır gelenek olarak yaşattıkları ''Ağaç Kilit Tekniği'' ile evler, gemiler, kuleler, tapınaklar, köprüler, işkence aletleri ve sanat eserleri yaratıldı. Her tür amaç için kullanılan aletler yaptılar.
Japonların binlerce yıldır gelenek olarak yaşattıkları ''Ağaç Kilit Tekniği'' ile evler, gemiler, kuleler, tapınaklar, köprüler, işkence aletleri ve sanat eserleri yaratıldı. Her tür amaç için kullanılan aletler yaptılar.