![Eczacıbaşı Dynavit CEV Kupası Şampiyonu Oldu 🏆](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:05/Eczacıbaşı Dynavit CEV Kupası Şampiyonu Oldu 🏆.jpg)
Eczacıbaşı Dynavit, tarihindeki ikinci Kadınlar CEV Kupası şampiyonluğu için Alman ekibi Allianz MTV Stuttgart’a konuk oldu. İstanbul'da oynanan ilk maçı 3-1 kazanan Eczacıbaşı Dynavit, rakibini ilk 2 sette mağlup ederek şampiyon oldu..
![](https://img-s2.onedio.com/id-623a1d94e37b4eb51d3ce8a4/rev-0/w-600/h-371/f-jpg/s-551914b23d3fa64926d75fa7286578527feb8d15.jpg)
Uluslararası turnuvalarda Türkiye’ye şampiyonluklar kazandıran Eczacıbaşı Dynavit, Allianz MTV Stuttgart ile CEV Kupası Finali ikinci maçında karşı karşıya geldi. İlk maçı 3-1 kazanan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada 2-0 öne geçerek Avrupa şampiyonu oldu.