![Voleybolda Türk takımları Avrupa kupası mücadelelerine çıkacak](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-17:43/Voleybolda Türk takımları Avrupa kupası mücadelelerine çıkacak.jpg)
Türkiye Voleybol Federasyonunun açıklamasına göre, Türkiye'yi erkekler ve kadınlar kategorisinde temsil eden kulüpler Şampiyonlar Ligi, CEV Kupası ve Challenge Kupası'nda sahaya çıkacak.
Kadınlarda Eczacıbaşı Dynavit, VakıfBank, Nilüfer Belediyespor; erkeklerde ise Galatasaray HDI Sigorta, Halkbank, Arkas Spor ve Fenerbahçe Parolapara Avrupa'da tur arayacak.
Türk takımlarının Avrupa'daki maç programları şu şekilde: