Biz onu ‘yemek eleştirmeni’ olarak tanıyoruz ama o sosyal medyada yaptığı bazen espri ve ‘zeka’ dolu yorumlar ile bazen de sert eleştiriler ile gündemimize girmeyi başarıyor. Yemek eleştirmeni Vedat Milor, özellikle son dönemdeki siyasi gündemle ilgili attığı tweetler ve yaptığı anketlerle yine kendinden söz ettiriyor.
Son günlerde Vedat Milor’un bazen çok konuşulan, bazen çok güldüren, bazen de ‘adam haklı beyler’ dedirten tweetlerinden bazılarını sizler için derledik.
İşte Vedat Milor’un ‘yemek eleştirmenliği’ kadar başarılı olduğu sosyal medya dünyasındaki son birkaç gün 👇