![Sağlık Ekiplerine Saldırdı, Mahallelilerden Dayak Yedi](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-13:45/Sağlık Ekiplerine Saldırdı, Mahallelilerden Dayak Yedi.jpg)
Aydın Kuşadası'nda mahalle sakinleri, kendini almaya gelen sağlık ekiplerine taş atan saldırgana meydan dayağı attı.
Mahalleli olaya müdahale etti
![Mahalleli olaya müdahale etti](https://img-s2.onedio.com/id-633d488296abb6e40f496bc7/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-6cd83645725d0fcd83cdde9807f7d98813b7a7b0.jpg)
Kuşadası'nda sarhoş vatandaş kendisine yardım için gelen 112 sağlık ekibine saldırdı. 112 sağlık ekipler yakınlarda bir otele sığınırken saldırgan ambulansın camlarına taş attı. Çevredeki vatandaşlar, camları kırılan ambulansı görünce saldırgana meydan dayağı attı.
Kıbrıs Caddesi üzerinde gece meydana gelen olaya polis ekipleri müdahale etti. Saldırgan sağlık raporu için hastaneye götürüldükten sonra gözaltına alındı.
İşte yaşananlar
Kapat