![En İyi Senaryo Ödülünü Alan Murat Uyurkulak, Ödülü Cumartesi Annelerine İthaf Etti](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:23/En İyi Senaryo Ödülünü Alan Murat Uyurkulak, Ödülü Cumartesi Anneleri'ne İthaf Etti.jpg)
59. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'Karanlık Gece' filmi ile En İyi Senaryo Ödülü'nü alan Murat Uyurkulak, ödülü Cumartesi Anneleri'ne ithaf etti.
Ödülü alan Murat Uyurkulak, şunları söyledi: 👇
![Ödülü alan Murat Uyurkulak, şunları söyledi: 👇](https://img-s2.onedio.com/id-6342df58f3fb4f3f3f7f2c17/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-fdd4fde78ba8ac09b7a2d19dae24a5c954898ce5.jpg)
'Çok teşekkür ederim, ben uzatmadan... Bugün günlerden cumartesi, bu ödülü on yıllardır devletin kaybettiği evlatlarına, çocuklarına bir mezar arayan Cumartesi Anneleri'ne ithaf ediyorum'
İşte o anlar: 👇
Kapat