Kanseri yenmenin ne kadar zorlu bir süreç olduğunu hepimiz iyi biliriz. Bunu kendi dirençleriyle başarabilen az sayıda insan ise hiçbir şeyin imkansız olmadığını bizlere gösteriyor. Kimisi daha çocuk yaşta tanışmış bu illetle, kimine birkaç ay ömür biçmiş doktorlar... Ama onlar hiç pes etmemiş ve içlerindeki güce inanarak yaşama sımsıkı tutunmuşlar!
İşte Bored Panda'dan derlediğimiz o ilham veren fotoğraflar!