![İzmir’de orman ürünleri depo ve atölyesinde yangın](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-05:44/İzmir’de orman ürünleri depo ve atölyesinde yangın.jpg)
Yangın, akşam saatlerinde Göksu Mahallesi 687/10 Sokak’taki içerisinde orman ürünlerinin bulunduğu iş yerinde meydana geldi.
İçerisinde tiner ve sentetik malzemelerin bulunduğu iş yerinden dumanların yükseldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ve polise bildirdi.
![Fotoğraf: İHA](/dosyalar/images/AW421129_04.jpg)
İhbar üzerine giden polis ekiplerince güvenlik önlemleri alınırken, içerisinde tiner ve sentetik malzemelerin bulunduğu 3’üncü kattaki alevlere 20 itfaiye, 5 su tankeri ve çok sayıda personel ile müdahale edildi.
![Fotoğraf: İHA](/dosyalar/images/AW421129_06.jpg)
Zaman zaman harlamaların da olduğu yangın, ekiplerin yaklaşık 3 saat süren müdahalesi sonucunda kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları ise devam ediyor.
![Fotoğraf: İHA](/dosyalar/images/AW421129_07.jpg)
Öte yandan, iş yerinin alt katının depo, 3’üncü katın ise mobilya üretim atölyesi olarak kullanıldığı belirtilirken, büyük çapta maddi zararın olduğu yangının çıkış nedeniyle ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.