Lezzetli tatlıları, ağız sulandıran sosları ve kokulu kokulu peynirleriyle ünlü Fransız mutfağı bakalım sana ne kadar hitap ediyor?
1. Her öğünde ekmek yer misin?
2. Kruvasanla aran nasıl? Ayda bir kez yer misin?
3. Her yemeğin sonunda peynir yer misin?
4. Krep düzenli olarak yediğin bir şey mi?
5. Cordon Bleu sever misin?
6. Midye?
7. Renkli renkli makaronlar desek? Arada canın istediği olur mu?
8. Son olarak da ekler hakkındaki fikrini almak isteriz. Sever misin?
%90 Fransız çıktın!
%60 Fransız çıktın!
Verdiğin cevaplara göre %60 Fransızsın! Yeme alışkanlıklarınız büyük oranda örtüşüyor. Belki farklı bir damak tadın var ama Fransa'da yaşasan hiç de sıkıntı çekmezsin.
%30 Fransız çıktın!
Verdiğin cevaplara göre %30 Fransız çıktın! Yeme alışkanlıkların büyük oranda farklı olsa da Fransız mutfağından sevdiğin yiyecekler yok değil. Sabahları kahve kruvasan insanı mısın sen de yoksa?
%10 Fransız çıktın!
Verdiğin cevaplara göre %10 Fransızsın. Fransız mutfağına da pek merak duyduğunu söyleyemeyeceğiz. Zaten o kadar çok lezzet, o kadar farklı mutfak varken biriyle uyumlu olacaksın diye bir şey de yok.