![Anneannesinin Kendisine En Yakın Arkadaşının Adını Verdiğini Söyleyen Twitter Kullanıcısına Gelen Yorumlar](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-12:45/Anneannesinin Kendisine En Yakın Arkadaşının Adını Verdiğini Söyleyen Twitter Kullanıcısına Gelen Yorumlar.jpg)
Geçtiğimiz günlerde Twitter'da @benazzra adlı bir kullanıcı ikinci adının Latife olduğunu söyleyerek 'Benim ikinci adım Latife. Bu ismi bana anneannem koymuştu. Latife anneannemin adı değil, onun en yakın arkadaşının adı. Kadın bana en yakın arkadaşının adını koymuş. Alfa kadın ve dostluk deyince de anneannemdir.' dedi. Kendisinin bu tweeti ise viral oldu. Pek çok sosyal medya kullanıcısı yaşadıkları benzer durumlar ve konuya dair yorumlarını paylaştı. Bakalım siz bu konu hakkında ne düşüneceksiniz...👇
Geçtiğimiz günlerde Twitter'da @benazzra adlı bir kullanıcı ikinci adının Latife olduğunu ve bu ismi kendisine anneannesinin verdiğini anlatan bir tweet attı.
![Geçtiğimiz günlerde Twitter'da @benazzra adlı bir kullanıcı ikinci adının Latife olduğunu ve bu ismi kendisine anneannesinin verdiğini anlatan bir tweet attı.](https://img-s1.onedio.com/id-638223187e725cfc1ccdc023/rev-0/w-600/h-227/f-jpg/s-d6a45ba797e19695db139fa52dbf0101882b05ce.jpg)
1. Bu durumun ardından pek çok sosyal medya kullanıcısı da konu hakkında yorumda bulundu.
![1. Bu durumun ardından pek çok sosyal medya kullanıcısı da konu hakkında yorumda bulundu.](https://img-s2.onedio.com/id-638223a9c941a61422985b47/rev-0/w-600/h-151/f-jpg/s-d04e4dda0ae71fb657e95c8d3a13a311791bded7.jpg)
2. Kimileri kalbimizi paramparça ederken;
![2. Kimileri kalbimizi paramparça ederken;](https://img-s1.onedio.com/id-63822361af7e7e201dd26b26/rev-0/w-600/h-183/f-jpg/s-ca4a6e3c084a5f9fe1a1716217117d7d7d92be09.jpg)
3. Kimileri de yüzümüzü güldürdü.
![3. Kimileri de yüzümüzü güldürdü.](https://img-s1.onedio.com/id-638223934d58041a1d2da4af/rev-0/w-600/h-154/f-jpg/s-dd59a41c45fee123aa4991dbacb6674c6e2aaedb.jpg)
4. Bakalım siz ne düşüneceksiniz...
![4. Bakalım siz ne düşüneceksiniz...](https://img-s3.onedio.com/id-638224043fde500622ca3692/rev-0/w-600/h-117/f-jpg/s-2c1c71c9a94ed1b6c9351309d394522690460d3b.jpg)
5. Ağlamak için neden ararken ben:
![5. Ağlamak için neden ararken ben:](https://img-s1.onedio.com/id-638223e33fde500622ca3690/rev-0/w-600/h-114/f-jpg/s-586bbd8b51cb2a202bc5f3193a43e66c375b5e6e.jpg)
6. Ne eksik ne fazla.
![6. Ne eksik ne fazla.](https://img-s3.onedio.com/id-638224424d58041a1d2da4b5/rev-0/w-600/h-127/f-jpg/s-dcffab7a7547d9ab197999ee2082b36c906f0431.jpg)
7. Bu tweete kalbimi bıraktım...
![7. Bu tweete kalbimi bıraktım...](https://img-s1.onedio.com/id-6382245f6250ce081d1a2ff9/rev-0/w-600/h-142/f-jpg/s-9e17ec9752c3b889677b2c3c3f0d5b22ef3bb648.jpg)
8. Kimse yokken onlar vardı sonuçta.😅
![8. Kimse yokken onlar vardı sonuçta.😅](https://img-s1.onedio.com/id-638224a5c916c7fa2158e180/rev-0/w-600/h-144/f-jpg/s-07bbe1816cdd2804370ce68769bfdfb397ab8145.jpg)
9. Ay yok artık...
![9. Ay yok artık...](https://img-s1.onedio.com/id-638224e1c941a61422985b5a/rev-0/w-600/h-144/f-jpg/s-b0741b80cbf0f9f22951b8ae434ca8169a9cbcaf.jpg)
10. 👇😂
![10. 👇😂](https://img-s1.onedio.com/id-638225013fde500622ca3696/rev-0/w-600/h-145/f-jpg/s-f63fb139f3828b4c07f4a1fa9d783f145b7d2ab6.jpg)
11. Hepimizin!😅
![11. Hepimizin!😅](https://img-s3.onedio.com/id-638225583fde500622ca3698/rev-0/w-600/h-123/f-jpg/s-106875633dd70173ad6a363ce9baa8bd7a5ff04a.jpg)
12. Ortak karardır ama bence ya.😅
![12. Ortak karardır ama bence ya.😅](https://img-s3.onedio.com/id-63822607c916c7fa2158e182/rev-0/w-600/h-442/f-jpg/s-0255ef83a00592b409d89046fe06d9b025fc4b9b.jpg)
13. Bu hikayede yanan...
![13. Bu hikayede yanan...](https://img-s1.onedio.com/id-6382265c4d58041a1d2da4cb/rev-0/w-600/h-258/f-jpg/s-899d74631591d66299a4cf1466f9ef0a6fd73f7a.jpg)
14. Benim rüyalar:
![14. Benim rüyalar:](https://img-s1.onedio.com/id-63822691c941a61422985b5f/rev-0/w-600/h-176/f-jpg/s-470fac76f137b959ce9ecb4f24bb568f8fb53700.jpg)
15. Ve son olarak;
![15. Ve son olarak;](https://img-s1.onedio.com/id-638226f14d58041a1d2da4cf/rev-0/w-600/h-145/f-jpg/s-a676ee7064a8ca8603ce86cb5db461467aa576a3.jpg)
Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarda buluşalım...