![Bütün Acıların Uzağında Selam Bile Verilmeyen Bir Köyde Doğsaydık Daha Mutlu Olur muyduk?](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-12:55/Bütün Acıların Uzağında Selam Bile Verilmeyen Bir Köyde Doğsaydık Daha Mutlu Olur muyduk?.jpg)
Selamsız, şehre çok uzak bir kasabadır. Kendi halindedir, kendi halinde çok sıradan dertleri, tasaları ama her daim umutları vardır. Mesela en büyük dertleri o sene en iri ineğin kimden çıkacağıdır. Şehre ne vali, ne kaymakam, ne milletvekili uğrar. Bir gün cumhurbaşkanı trenle geçecek olur, o da selam bile vermeden gider. Peki bütün memleket acılarının uzağında şu 10 sahnelik selam bile verilmeyen köyde doğsaydık daha mutlu olur muyduk?