![Andımızın Kaldırılmasına Bir Tepki de Cüneyt Arkından: Kayı Boyundan Geldim, Ne Mutlu Türküm Diyene](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:41/Andımızın Kaldırılmasına Bir Tepki de Cüneyt Arkın'dan: 'Kayı Boyundan Geldim, Ne Mutlu Türk'üm Diyene'.jpg)
Andımızın kaldırılmasına tepkiler sürüyor. Bir tepki de 83 yaşındaki ünlü sanatçı Cüneyt Arkın'dan geldi. Arkın paylaştığı bir video ile 'Kayı boyundan geldim.. Millet, vatan sevgisiyle doluyum.. Ne mutlu Türk'üm diyene' dedi.
Kapat
Andımızın kaldırılmasına tepkiler sürüyor. Bir tepki de 83 yaşındaki ünlü sanatçı Cüneyt Arkın'dan geldi. Arkın paylaştığı bir video ile 'Kayı boyundan geldim.. Millet, vatan sevgisiyle doluyum.. Ne mutlu Türk'üm diyene' dedi.