![Altayda kümede kalma sevinci](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-11:35/Altay'da kümede kalma sevinci.jpg)
Müsabaka sonunda orta saha yuvarlağında kenetlenerek diğer maçların sonuçlarını bekleyen siyah-beyazlılar, son düdüklerin ardından büyük sevinç yaşadı.
Altay Başkanı Ayhan Dündar, taraftarlara üçlü çektirerek coşkuya ortak oldu. İzmir ekibinde teknik direktör Tuna Üzümcü ve futbolcular da ligde kalmayı kutladı.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/AA-31072365.jpg)
Ligde 37 puana ulaşan Altay, önümüzdeki haftayı bay geçip son hafta Tuzlaspor'u konuk edecek.
Siyah-beyazlılar son maçını kaybetse bile önümüzdeki hafta 34 puanlı Altınordu'nun 33 puanlı Erzurumspor'la evinde oynayacağı karşılaşmada hangi sonuç çıkarsa çıksın, iki takımdan birini sezon sonunda ikili averajda geride bırakacak.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/AA-31072364.jpg)
Ligde küme düşen son takım Gençlerbirliği (34), Altınordu (34) ya da Erzurumspor (33) olacak.