![İlk Buluşmada Sadece Kendi İçtiği Kahveyi Ödeyen Adam İnsanları İkiye Böldü](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-05:36/İlk Buluşmada Sadece Kendi İçtiği Kahveyi Ödeyen Adam İnsanları İkiye Böldü.jpg)
Seçim gündeminin yavaştan bitmesiyle sosyal medya da normalleşmeye başladı. Bommmboş ama tartışması aşırı zevkli konulara geri döndük. Siyaset dışı ilk polemik bir hesap ödeme tartışması yüzünden oldu. Genelde çok konuşulur 'İlk buluşmada hesabı kim öder?', 'Alman hesabı mı?' falan diye. Ancak burada durum biraz farklı.
İzliyoruz ☕️
Paylaşım böyle...
![Paylaşım böyle...](https://img-s3.onedio.com/id-5cb9ce145377ec0b17593718/rev-0/w-600/h-273/f-jpg/s-9e7a950a551dd65365c77b822aeac9fde61b9c8c.jpg)
Bu da gelen mesaj ⬇️
![Bu da gelen mesaj ⬇️](https://img-s1.onedio.com/id-5cb9ce280d0a804b16ca9acc/rev-0/w-600/h-366/f-jpg/s-eae3bf64888836333593261a051cf6d27eec02bb.jpg)
"Önüme gelen herkese kahve ısmarlama zorunluluğum yok."
!["Önüme gelen herkese kahve ısmarlama zorunluluğum yok."](https://img-s1.onedio.com/id-5cb9ce41e1110ba3162c065e/rev-0/w-600/h-434/f-jpg/s-8f3048759fc2b3e0dac16b4ba3a479d9b248e3be.jpg)