![Fenerbahçeyi Sevdiğini İspat Etmek İçin Sebzeleri Kabuğuyla Yiyen Taraftarın Ali Koç Seviyesine Çıktığı Anlar](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-17:51/Fenerbahçe'yi Sevdiğini İspat Etmek İçin Sebzeleri Kabuğuyla Yiyen Taraftarın Ali Koç Seviyesine Çıktığı Anlar.jpg)
İşte gerçek taraftar ruhu! TikTok'ta yemek yeme videoları çeken Kadir Emre isimli taraftarın, kendisinden Fenerbahçe'yi sevdiğini ispatlaması için yemesi istenilen sebzeleri kabuğuyla yediği anlar viral oldu.
Video için 👇
Kapat
İşte gerçek taraftar ruhu! TikTok'ta yemek yeme videoları çeken Kadir Emre isimli taraftarın, kendisinden Fenerbahçe'yi sevdiğini ispatlaması için yemesi istenilen sebzeleri kabuğuyla yediği anlar viral oldu.