En büyük iş ağı uygulamalarından biri olan LinkedIn'de belki günde binlerce paylaşıma denk geliyorsunuzdur. Kimi iş yerinde yaşadığı bir sorundan bahsederken kimisi de başarısını kutlar, kimi de motivasyon yazılarıyla zaten yeterince kötü giden hayat enerjimizi bir saniyede emer. Çoğu zaman bu motivasyon satan hikayelere, yazılara denk geliyoruz. Diğer sosyal medya uygulamalarına da konu oluyor bu paylaşımlar. Şimdi yine o motivasyon yazılarından bir tanesi gündemde. Bu sefer Twitter'da epeyi konuşuldu.
Bakalım anlatılan hikaye sizde ne hissettirecek ve yorumlara katılacak mısınız?