![YouTuber Oğuzhan Uğur: Geçen Hafta Arabamın Üzerinde Mermi Buldum, Yanında Notla Beraber](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:37/YouTuber Oğuzhan Uğur: 'Geçen Hafta Arabamın Üzerinde Mermi Buldum, Yanında Notla Beraber'.jpg)
Haber Global'de Buket Aydın ile Tarafını Seç programına katılan YouTuber Oğuzhan Uğur, arabasının üstüne notla birlikte mermi bırakıldığını açıkladı.
Döviz kuru ve ekonominin Türkiye'de iktidarları değiştirdiğini ifade eden Oğuzhan Uğur şöyle konuştu:
![Döviz kuru ve ekonominin Türkiye'de iktidarları değiştirdiğini ifade eden Oğuzhan Uğur şöyle konuştu:](https://img-s1.onedio.com/id-61b8556e23369cb8554d834b/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-ca9cdea853bffc26cc6d22140070dd8461cbaec5.jpg)
'Benim için en iyi muhalefeti dolar, ekonomi yapıyor. Gerçekten partiler yanına çekseler ekonomik buhranı bu kadar ilerleyemezlerdi muhalefet konusunda. Ben onlara da kızıyorum. Benim istediğim gibi normal ama bu özgür olduğum için değil. Benim arabamın üzerine mermi bıraktılar. Daha yeni. Ölü bir PKK'lı teröristin cebinden benim, kardeşimin fotoğrafı çıktı. Biz bunları da göze alıyoruz'
İşte o anlar: 👇
Kapat