![Pizza Yiyip 200 TLlik Hesabı Ödemeyen Adam: Ben Bir Şey Yemedim, Siz Benimle Dalga mı Geçiyorsunuz?](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:20/Pizza Yiyip 200 TL'lik Hesabı Ödemeyen Adam: 'Ben Bir Şey Yemedim, Siz Benimle Dalga mı Geçiyorsunuz?'.jpg)
Elazığ'da yaşanan olayda, bir kişi gittiği restoranda pizza yiyip hesabı ödemeden gitti. O kişi 200 liralık hesabı 'Ben bir şey yemedim', 'Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz' diyerek ödemeden gitti.
Edinilen bilgiye göre, bir kişi geldiği restoranda 200 liralık pizza ve patates yedi, yanında ise kola içti.
![Edinilen bilgiye göre, bir kişi geldiği restoranda 200 liralık pizza ve patates yedi, yanında ise kola içti.](https://img-s1.onedio.com/id-65098c8eb190dc3dff5f5d1b/rev-0/w-600/h-311/f-jpg/s-5aa65842e1199524f6e3ef964f324026879dca5f.jpg)
Yemeğini yiyen kişi ardından etrafı gözetleyip mekandan hesap ödemeden uzaklaştı.
Durumu fark eden restoran çalışanları hesap ödemeden kaçan kişiyi yakalandıklarında ise şahsın, "Ben bir şey yemedim" ve "Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz" sözleri ile neye uğradıklarını şaşırdı.
![Durumu fark eden restoran çalışanları hesap ödemeden kaçan kişiyi yakalandıklarında ise şahsın, "Ben bir şey yemedim" ve "Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz" sözleri ile neye uğradıklarını şaşırdı.](https://img-s2.onedio.com/id-65098c934795a69c0a12c7a4/rev-0/w-600/h-355/f-jpg/s-fb78710c679646d042cfa6feee73699b840a0772.jpg)
Daha sonra incelenen işletmenin güvenlik kamerasında asıl gerçek ortaya çıktı.
İşte o anlar: 👇
Kapat