![AKPli Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücünün Tiyatro Kuyruklu Halk Ekmek Paylaşımı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-21:47/AKP'li Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'nün 'Tiyatro Kuyruklu' Halk Ekmek Paylaşımı.jpg)
AKP'li Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü'nün Twitter hesabından yaptığı paylaşım tepki çekti. Döğücü, tiyatroya girmek için oluşan kuyruğun fotoğrafını paylaşarak, 'Bu gördüğünüz Halk Ekmek kuyruğu değil; Sancaktepe'de tiyatro kuyruğu' yazdı.
![](https://img-s2.onedio.com/id-62415e79360fc17613205d91/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-3bb97383a9a8ac5fb48e59ce389eb0587d306424.jpg)
Üst üste gelen zamlar sonrası vatandaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin daha uygun fiyatlı olan Halk Ekmek'ine yöneldi. Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ise tiyatro kuyruğuna dikkat çekmek isterken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepkileri üzerine çekti.
"Bu gördüğünüz Halk Ekmek kuyruğu değil"
!["Bu gördüğünüz Halk Ekmek kuyruğu değil"](https://img-s1.onedio.com/id-62415e66608ccc67160e7fba/rev-0/w-600/h-447/f-jpg/s-f4fc625c2c82655cbe788014007880d364a009a7.jpg)
Döğücü'nün tweetine sosyal medyadan tepkiler geldi
![Döğücü'nün tweetine sosyal medyadan tepkiler geldi](https://img-s1.onedio.com/id-62415f45d1e9a11c17497f53/rev-0/w-600/h-174/f-jpg/s-5eb1a736b411a869c895253d02bafc7d840a272d.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-62415f47d1e9a11c17497f55/rev-0/w-600/h-147/f-jpg/s-2ea7bb71b3d4d685f982291ededc1e537900cc72.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-62415f49360fc17613205d96/rev-0/w-600/h-171/f-jpg/s-d08cdee478141eff921fe2286446332113a36580.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-62415f4bd1e9a11c17497f57/rev-0/w-600/h-149/f-jpg/s-0b23fa7d65ac8b7e78275fd6835f9f6318c06a7e.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-62415f4dd1e9a11c17497f59/rev-0/w-600/h-144/f-jpg/s-2749e143d4da7fdaadab234b6ceb1b897d04d494.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-62415f4e2a21ac13140ac465/rev-0/w-600/h-173/f-jpg/s-71e16bf522ccdc88528db3a4c3eb00c690f5ad6d.jpg)