![Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımında yeni menajer Pelin Çelik](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-01:44/Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nda yeni menajer Pelin Çelik.jpg)
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Takım Menajeri, 2006-2008 yıllarında formamızı başarı ile terleten, 2017 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu’nda A Milli Kadın Voleybol Takımının menajerlik görevini üstlenmiş olan ve Filenin Sultanlarının başarılarında imzası bulunan Pelin Çelik oldu. Detaylar haberimizde...
![](https://img-s3.onedio.com/id-6138d95ed9434fd733ee5b78/rev-0/w-600/h-336/f-jpg/s-4b08080f6db65a9e10c9828595ddefd119173764.jpg)
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı'nda menajerlik görevine Pelin Çelik getirildi.
Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada, 2006-2008 yıllarında sarı-lacivertli formayı giyen ve 2017 yılından beri Türkiye Voleybol Federasyonunda A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın menajerlik görevini üstlenen Pelin Çelik'in, Fenerbahçe Opet'in yeni takım menajeri olduğu belirtildi.
![](https://img-s1.onedio.com/id-6138da47c4d73ebd337d306b/rev-0/w-600/h-338/f-jpg/s-357bc2650cb68282a88dd8aec1a9a802ab0a2cad.jpg)
PELİN ÇELİK BAŞARILARI
Menajer Olarak Başarıları:
• 2017 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası, Üçüncülük
• 2018 FIVB Voleybol Milletler Ligi, İkincilik
• 2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası, İkincilik
• 2020 FIVB Voleybol Milletler Ligi, Dördüncülük
• 2020 CEV Tokyo Voleybol Avrupa Elemeleri, Şampiyonluk, Olimpiyat Kotası Hakkı
• 2021 FIVB Voleybol Milletler Ligi, Üçüncülük
• 2021 2020 Tokyo Olimpiyatları, Beşincilik
• 2021 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası, Üçüncülük