![Çift Olarak Binilen Takside Öne Oturan Adamla İlgili Kadınların Bakış Açısı Yeni Bir Tartışma Yarattı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-02:55/Çift Olarak Binilen Takside Öne Oturan Adamla İlgili Kadınların Bakış Açısı Yeni Bir Tartışma Yarattı.jpg)
Sizin eşinizin takside ön koltuğa oturması sizi rahatsız eder mi hanımlar?
Gün geçmiyor ki yeni bir tartışma konumuz olmasın. Şimdiki konumuz, çift olarak binilen takside erkeğin öne mi yoksa kadınla birlikte arkaya mı oturmasının daha doğru olduğu. Buyurun sohbete...
![Gün geçmiyor ki yeni bir tartışma konumuz olmasın. Şimdiki konumuz, çift olarak binilen takside erkeğin öne mi yoksa kadınla birlikte arkaya mı oturmasının daha doğru olduğu. Buyurun sohbete...](https://img-s1.onedio.com/id-5f7311fc84ba06704b76514b/rev-0/w-600/h-399/f-jpg/s-b4086a6a6dc1120835539e03b7b7b33865771c97.jpg)
Twitter'daki Tanrı Şiva isimli kullanıcı, çift olarak binilen takside erkeğin öne oturmasını "falsolu" bir hareket olarak değerlendirdi.
![Twitter'daki Tanrı Şiva isimli kullanıcı, çift olarak binilen takside erkeğin öne oturmasını "falsolu" bir hareket olarak değerlendirdi.](https://img-s2.onedio.com/id-5f731207523dfea54c74fd01/rev-0/w-600/h-324/f-jpg/s-a11f6b02c23e7bcef6b796094ac27c7dc11da68b.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f731215745480fd4c1ddf20/rev-0/w-600/h-144/f-jpg/s-edf5dc28a0e2efed5e74e4a3122964191e72ce08.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f73120c84ba06704b76514f/rev-0/w-600/h-249/f-jpg/s-b46c432f32b82cd8985c307a9261c9cf06c82d4c.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-5f73120e745480fd4c1ddf18/rev-0/w-600/h-325/f-jpg/s-79ea22864d4c978b1b56156382937e97b407b195.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f731210745480fd4c1ddf1a/rev-0/w-600/h-285/f-jpg/s-28e9aa970fe75ef0faf141989890e006ea5c015e.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f731211745480fd4c1ddf1c/rev-0/w-600/h-224/f-jpg/s-074125d5569f5dc2f75f23a168e9a7b48f87cf13.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f73121335ef1f434cf555dc/rev-0/w-600/h-147/f-jpg/s-43f6733116459e7a6bd6fa3e210dedc8efb63717.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-5f73121484ba06704b765151/rev-0/w-600/h-207/f-jpg/s-4b6536bf0a1e08b01f6ae59cfffbf921199e5711.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f731640682e9c4f4d63a11b/rev-0/w-600/h-272/f-jpg/s-2d67d4b984111dde4e5c195040b15dbcb7f105fd.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-5f73168683f048f63f658e22/rev-0/w-600/h-219/f-jpg/s-b63eaed8b3563a7c9ab926653b12d341e6ef8279.jpg)
Posta Gazetesi yazarı Mehmet Coşkundeniz'in de konuya böyle bir bakış açısı var.
![Posta Gazetesi yazarı Mehmet Coşkundeniz'in de konuya böyle bir bakış açısı var.](https://img-s2.onedio.com/id-5f731208cff7b56e3fba7e11/rev-0/w-600/h-296/f-jpg/s-edfe12939c6a912b3fa0de9ff6193c23a18f1eda.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5f7312099fd12fc44a19c9a9/rev-0/w-600/h-326/f-jpg/s-bbfcb5dadeb49bc2c9971e4823aa256574416b37.jpg)
Peki şimdi sizlere soruyoruz: Kadın olarak eşinizin/sevgilinizin birlikte bindiğiniz takside öne oturması sizi rahatsız eder mi? Erkekler de bu konuda ne düşündüğünü yorumlarda bildirsin, hep birlikte aydınlanalım.
![Peki şimdi sizlere soruyoruz: Kadın olarak eşinizin/sevgilinizin birlikte bindiğiniz takside öne oturması sizi rahatsız eder mi? Erkekler de bu konuda ne düşündüğünü yorumlarda bildirsin, hep birlikte aydınlanalım.](https://img-s1.onedio.com/id-5f73125a98674f834b7d22fa/rev-0/w-600/h-400/f-jpg/s-d1732877ff585ebb2831f31a41a54282d6a213c2.jpg)