![Dijital Animasyon ile Geleneksel El Çiziminin Eğlenceli Karşılaştırması](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-19:59/Dijital Animasyon ile Geleneksel El Çiziminin Eğlenceli Karşılaştırması.jpg)
Nata Metlukh isimli sanatçı dijital animasyon ile geleneksel el emeği çizimi karşılaştırdı. Dijitale göre çok daha fazla emek isteyen geleneksel çizim mi yoksa kısa zamanda üretilen bilgisayar ürünü olan dijital animasyon mu karar sizin...
Nata Metlukh isimli sanatçı dijital animasyon ile geleneksel el emeği çizimi karşılaştırdı. Dijitale göre çok daha fazla emek isteyen geleneksel çizim mi yoksa kısa zamanda üretilen bilgisayar ürünü olan dijital animasyon mu karar sizin...