![Evde Başımıza Gelen En Sinir Bozucu Şeyler](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-21:58/Evde Başımıza Gelen En Sinir Bozucu Şeyler.jpg)
Çorapla ıslak yere basmak, bir şey yapmak için odaya gittiğinde ne yapacağını unutmak, çekyatta uyuya kalmışken uykunun en tatlı yerinde annenizin '' hadi kalk yerine yat'' sesine uyanmak...Bunları yaşamayan var mı?
Çorapla ıslak yere basmak, bir şey yapmak için odaya gittiğinde ne yapacağını unutmak, çekyatta uyuya kalmışken uykunun en tatlı yerinde annenizin '' hadi kalk yerine yat'' sesine uyanmak...Bunları yaşamayan var mı?