![Onedioda Haber Yayınladıktan Sonra Yaşanılanlar](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-19:25/Onedio'da Haber Yayınladıktan Sonra Yaşanılanlar.jpg)
1.
![1.](https://img-s1.onedio.com/id-5501d289ab2c5a2b3dde7080/rev-0/w-600/h-236/f-jpg/s-f77512055c8cac1e9715537c0dbc2f406e72d418.jpg)
Yav o kadar okuyoruz bir de biz haber yayınlayalım bakalım nasıl oluyor , diye başlarsın haber paylaşmaya!
2.
![2.](https://img-s1.onedio.com/id-5501b88a2deeb9630e5c8f5b/rev-0/w-600/h-180/f-jpg/s-71a8580de4339da14493e693adb715fc6c894890.jpg)
Paylaşım yapıldıktan bir süre sonra editör arkadaşların onayından geçmesi beklenir, süresi belli olmasada çok kısa sürmez ama o kırmızı ışık eninde sonunda yanar.Sevinirsin onaylandığını zannedersin ama özel mesaj kutusu da yanıyordur o sırada.
3.
![3.](https://img-s1.onedio.com/id-5501b908a4006a113690c373/rev-0/w-600/h-341/f-jpg/s-a964664ff0dd39147bcb02618c5442b24d0ae86c.jpg)
Bir bakmışsın, senin paylaştığın daha önce paylaşılmış ya da kurallara uymadığı için yayına alınmamış.Haberinin sadece kendine gözükmesi bir küfür , hakaret gibi gelir sana. Üzülürsün,neyse dersin artık başka bir paylaşımda bulunurum.
4.
![4.](https://img-s3.onedio.com/id-5501bdcf51258e13361719c8/rev-0/w-600/h-152/f-jpg/s-4c9cd5f9db3506302f31518192d0bcce51b6164c.jpg)
Başka bir paylaşımda bulunduktan sonra bir bakarsın haberin onaylanmış , sevinirsin.Başardım, dersin!
5.
![5.](https://img-s2.onedio.com/id-5501c6dfaa878f883918ace1/rev-0/w-600/h-616/f-jpg/s-261ed6a0226577ff3d8274952d1746321fae6b04.jpg)
Acaba haberim okunur mu yaa, benim haberimi kim okur yahu , diye düşünürsun. Bir an hevesin gider n'olamaz, dersin!
6.
![6.](https://img-s2.onedio.com/id-5501c32151258e1336171b81/rev-0/w-600/h-316/f-jpg/s-42512e2b9a824ef9d3d66e12861e6884bd70e734.jpg)
Sonra bir bakarsın çok ilgi çeken bir şey paylaştıysan eğer editör sadece kategori gösteriminden alır anasayfadaki haber bölümüne koyar. Artık bütün onedio okurları sizin haberinizi okur duruma gelir.
7.
![7.](https://img-s1.onedio.com/id-5501c3951cea323b38ff26bd/rev-0/w-600/h-159/f-jpg/s-65c6f278edfe5153f1613784f828ba95383070cc.jpg)
Acaba kaç kişi paylaştı , kaç kişi okudu, diye haber sayfanı yoklarsın. O da ne! Binlerce kişi yazdıklarını okumuş veya okuyor ve paylaşıyor.
8.
![8.](https://img-s1.onedio.com/id-5501c84085b915a711043d0a/rev-0/w-600/h-331/f-jpg/s-0ba9b3035d02a7da7ff1a327ca42e3b0578c27e9.jpg)
Saçma sapan yorum yapanları şikayet etmek karşıt cevap vermek istersin ama artık umrunda değildir. Binlerce kişi senin yazdığını okumuştur , paylaşmıştır.
9.
![9.](https://img-s3.onedio.com/id-5501d364ccced3604fd9b9f8/rev-0/w-600/h-467/f-jpg/s-edb2ca371951306ae3dae1697e23977c54755733.jpg)
Popi , fenomen olmaya artık adını sen koy, artık bir adım daha yaklaşmışsındır.
10.
![10.](https://img-s1.onedio.com/id-5501d4356c27da3f170eba6a/rev-0/w-600/h-434/f-jpg/s-fecf6394e8a4e54bbcc06b6b9cd1adbefa07f8f8.jpg)
Gaza gelip çılgınlar gibi paylaşım üstüne paylaşım yapıp insanların okumasını ister hale gelmişsindir.