Neredeyse her gün yaşadığımız kayıplar, şehit haberleri, kadın cinayetleri, çocuk istismarları, patlamalar, savaş ve diğerleri… Yaşadığımız coğrafyada her gün korkunç olaylar yaşanıyor ve bizler günlük hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz. Peki gerçekten devam edebiliyor muyuz?
Aslında, hayır. Toplumsal olarak büyük travmalardan geçiyoruz ve geçen gideni atlatamadan bir diğerine maruz kalıyoruz. Her ne kadar çözüm olamasa da tüm bu travmalarla baş etmek için size 11 yol sunuyoruz.
Not: Kapaktaki resim Dr. Yavishtha Kaushik’e aittir.