![Pariste Yaşayan Türkler Düğünde Çiftetelli Sırasında Mannequin Challenge Yaptılar](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-23:21/Paris'te Yaşayan Türkler Düğünde Çiftetelli Sırasında 'Mannequin Challenge' Yaptılar.jpg)
'Mannequin Challenge' her yerde! Evde, okulda hatta düğünde! Paris'te yaşayan Türkler düğün sırasında çiftetelli oynarlarken 'Mannequin Challenge' yaptılar. Sonrasında ise yine çiftetelli ile göbek atmaya devam ettiler.
'Mannequin Challenge' her yerde! Evde, okulda hatta düğünde! Paris'te yaşayan Türkler düğün sırasında çiftetelli oynarlarken 'Mannequin Challenge' yaptılar. Sonrasında ise yine çiftetelli ile göbek atmaya devam ettiler.