![Kağıt Toplayıcısının Feryadı: Öldür Beni Ekmek Teknemi Alma!](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-01:05/Kağıt Toplayıcısının Feryadı: "Öldür Beni Ekmek Teknemi Alma!".jpg)
Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri kağıt toplayan Hakan Gül’ün el arabasına el koymak istedi. Arabasını vermek istemeyen kağıt toplayıcısı, “O benim ekmek teknem, beni öldürün ekmek teknemi almayın” diyerek feryat etti.
Kağıt Toplayıcının Feryadına Konyalılar Yetişti
![Kağıt Toplayıcının Feryadına Konyalılar Yetişti](https://img-s1.onedio.com/id-56ea95c7af7cdfde4d1fb123/rev-0/w-600/h-330/f-jpg/s-d9b8661fe21c46020afe9fa07857c0c81752ea0c.jpg)
Kağıt toplayıcısı ile zabıtalar arasında yaşanan gerginliğe çevredeki halk da müdahil oldu. Bir süre devam eden arbedenin ardından, Konyalılar kağıt toplayıcısının arabasına el konulmasına engel oldu.
Kapat