![Yüzleşmek İstemediğin Bir Korkuyla Yaşamaya Çalışmak](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-12:09/Yüzleşmek İstemediğin Bir Korkuyla Yaşamaya Çalışmak.jpg)
Korkularla yüzleşmek, onların üzerine gitmek bize öğretilen hayat pratiklerinin ilk sıralarında yer alıyor. Ancak karanlık korkusu, yalnızlık korkusu, kapalı alan korkusu, v.b fobilerle mücadele etmede olumlu sonuçlar veren bir uygulamayı, ölüm korkusuna, canlı bomba korkusuna, terörist saldırı korkusuna nasıl adapte edeceğiz? Edemeyeceğiz, işte aslı kötü ve korkutucu tarafı bu.
Size terörün neye hizmet ettiğinden, ne kadar kötü olduğundan falan bahsetmeyeceğim, zira bu ülkede yaşayan herkes bunu yıllardır tecrübe ediyor maalesef. Ben size bu korkuyla yaşamak zorunda olmanın üzerimizdeki etkilerinden dem vuracağım.