![Galatasaraydan Umut Buluta tebrik](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:06/Galatasaray'dan Umut Bulut'a tebrik.jpg)
Kulübün Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "2012-2016 yıllarında sarı-kırmızı formamızı giyerek büyük başarılara imza atan Umut Bulut, Süper Lig'de 504. maçına çıkarak lig tarihinin en çok forma giyen futbolcusu oldu. Tebrikler Umut." ifadeleri kullanıldı.
![Umut Bulut Süper Lig tarihine geçti](https://trthaberstatic.cdn.wp.trt.com.tr/resimler/1476000/umut-bulut-1476395_3.jpg)
Umut Bulut Süper Lig tarihine geçti
Yeni Malatyaspor'un 26. haftada İttifak Holding Konyaspor ile oynadığı maçta 504. kez lig maçına çıkan Umut, Galatasaray'da 114 lig karşılaşmasında forma giydi ve 32 kez fileleri havalandırdı.