![Köpek Yavrularını Soğuktan Kurtaran Gaziantepli Dayının Mutluluğu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:58/Köpek Yavrularını Soğuktan Kurtaran Gaziantepli Dayının Mutluluğu.jpg)
Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde yaşayan Gani ve Zübeyde Güneş çifti, sokakta buldukları 5 yavru köpeğe sahip çıkıp evlerinde biberonla besliyor. Anne köpeği kemikle, yavru köpekleri ise biberonla besleyen Gani Güneş, 'Yavrular o gece dışarıda kalsaydı eksinin altındaki soğuk havada ölürlerdi. Çocuklarımla birlikte annelerine kemik yavrulara ise biberonla süt vererek besliyoruz. Evimizin bir ferdi oldular' dedi.
Kapat