![A Millilerden 4 Gollü Galibiyet](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-18:19/A Milliler'den 4 Gollü Galibiyet.jpg)
UEFA Uluslar C Ligi 1'inci Grup ilk maçında Faroe Adaları'nı konuk eden A Milli Futbol Takımımız sahadan 4-0 galip ayrıldı. Ay Yıldızlılar'a galibiyeti getiren golleri Cengiz Ünder, Halil Dervişoğlu, Serdar Dursun ve Merih Demiral attı.
![](https://img-s1.onedio.com/id-629bc676f464e2c11a61727b/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-380de259ae0599ba0b84ff89905d994adc3b36b0.jpg)
A Milli Takım, Faroe Adaları karşısında farka gitti. Ay Yıldızlılar, UEFA Uluslar C Ligi 1'inci Grup ilk maçına durgun başladı. İlk yarıda Cengiz Ünder takımı ateşleyen ve ayakta kalan tek isim oldu. Milli futbolcu, 37. dakikada şık bir aşırtma vuruşla da A Milli Takımı 1-0 öne geçirdi.
İlk yarıyı 1-0 önde tamamlayan Ay Yıldızlılar, ikinci yarıda daha etkili bir futbol sergiledi. Daha organize ve gol yollarında daha etkili olan A Milli Takım, Halil Dervişoğlu, Serdar Dursun ve Merih Demiral'in golleriyle farka gitti ve sahadan 4-0 galip ayrıldı.