![Enkaz Altından Çıkan Rıdvan Kendinden Önce Ailesini Düşündü: Paramı da Alın, Zaten Evimiz Yok, Ev Alırız](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-18:40/Enkaz Altından Çıkan Rıdvan Kendinden Önce Ailesini Düşündü: "Paramı da Alın, Zaten Evimiz Yok, Ev Alırız".jpg)
Depremin üzerinden günler geçmesine rağmen hala enkazdan sağ çıkan vatandaşlarımız, şu zor günlerde hepimize güç veriyor. Enkaz altından çıkan Rıdvan ise ilk olarak evde parası olduğunu, zaten artık evleri olmadığından o parayla ev alabileceklerini söyledi.
Küçük bir çocuğun, o halde bile geleceği için mantıklı düşünmeye çalışması, bütün uyarılara rağmen bugünler için herhangi bir önlem almamış olan yetkililere ders niteliğinde.
Kapat