![Erkek Voleybol Milli Takımımız, Polonyaya 3-2 Yenildi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-22:56/Erkek Voleybol Milli Takımımız, Polonya'ya 3-2 Yenildi.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-558020cf1be204e80e09fc35/rev-1/w-600/h-407/f-jpg/s-27edfb42d081b829c29b1d5123af0570a790b125.jpg)
Türkiye Erkekler Voleybol Milli Takımı, ikinci maçında Polonya'ya 3-2 yenildi.
1. Avrupa Oyunları'nda (Bakü 2015) mücadele eden Türkiye Erkekler Voleybol Milli Takımı, A Grubu'ndaki ikinci karşılaşmasında Polonya'ya 3-2 mağlup oldu.
Milliler, Crystal Hall'da oynanan karşılaşmanın ilk iki setini 25-20 ve 25-19 kaybederek 2-0 geri düştü. Üçüncü ve dördüncü setleri 30-28 ve 25-22'lik skorlarla hanesine yazdıran ay-yıldızlılar, maçı final setine taşıdı. Final setinde Türkiye'ye 15-13'lük üstünlük sağlayan Polonya, mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.
Türkiye, gruptaki ilk maçında Sırbistan'ı 3-1 yenmişti.
TRTSpor