![Dünyaya Gözlerini Yeni Açan Kedilerin İnsan Annesi: Hannah Shaw](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:08/Dünyaya Gözlerini Yeni Açan Kedilerin İnsan Annesi: Hannah Shaw.jpg)
Hepimiz yolda yürürken yardıma muhtaç bir hayvanla hayatımızın bir yerinde karşılaşmışızdır. Peki, kaçımız ona yardım etti? Biraz daha ileri taşırsak, kaçımız hayvanlara yardım etmeyi hayatının en önemli parçalarından biri haline getirdi? Hannah, 20 yaşından beri yeni doğan kedilerin koruyucu meleği olmayı kendine görev edinmiş durumda!
Her şey, Hannah'nın 20 yaşındayken (2008 yılında) ağaçta miyavlama sesini duyması ile başlamış.
![Her şey, Hannah'nın 20 yaşındayken (2008 yılında) ağaçta miyavlama sesini duyması ile başlamış.](https://img-s1.onedio.com/id-56cdb5327c7e6c6309ea05f6/rev-0/w-600/h-339/f-jpg/s-3f25db4a9c820e4000ce5e0bd8c26f6f44ea29d3.jpg)
Yardıma muhtaç ve terk edilmiş kedinin varlığını fark eden Hannah, hemen ağaca tırmanmış ve ufaklığı ağaçtan almakla kalmayıp kıyafetine sararak evine götürmüş.