![Çocukların Hastane Korkusuna Resimli Çözüm](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-15:27/Çocukların Hastane Korkusuna Resimli Çözüm.jpg)
Bartın Gençlik Merkezi üyeleri, 'Sosyal Sorumluk Projesi' kapsamında Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi duvarlarına çizgi film kahramanları çizerek, çocukların hastane korkularını yenmesine katkı sağlıyor.
Kapat
Bartın Gençlik Merkezi üyeleri, 'Sosyal Sorumluk Projesi' kapsamında Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi duvarlarına çizgi film kahramanları çizerek, çocukların hastane korkularını yenmesine katkı sağlıyor.