![Kartal Filede Yenilgiyle Başladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-01:34/Kartal Filede Yenilgiyle Başladı.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-544bd9e902e6c2c30d65f7b3/rev-0/w-600/h-298/f-jpg/s-6ccdc9e3b7e9cb59925edb69eec2af8f2352c522.jpg)
Kartal Filede Yenilgiyle Başladı
Voleybol Bayanlar 1. Ligi'nin ilk haftasında Çanakkale Belediyespor, deplasmanda Beşiktaş'ı 3-1 mağlup ederek sezona galibiyetle başladı
Beşiktaş evinde Çanakkale Belediyespor'a 3-1 mağlup oldu. Volebol Bayanlar 1. Liginde sezona yenilgiyle başladı. Beşiktaş İntegral Arena'da oynanan karşılaşmada Çanakkale temsilcisi, 25-20, 26-28, 23-25 ve 17-25'lik setlerle rakibini 3-1 yendi.
Fotomaç