![Akıl ve zeka oyunlarına Beyşehirden katılacak öğrenciler belirlendi](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:56/Akıl ve zeka oyunlarına Beyşehir'den katılacak öğrenciler belirlendi.jpg)
Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, 10-12 Mart 2020 tarihleri arasında Konya'da düzenlenecek yarışmaya Beyşehir'den katılacak öğrencilerin seçilebilmesi için okullararası turnuvada ilkokul kategorisinde mangala, pentago ve Q-Bitz, ortaokul kategorisinde de reversi, kulami, mangala ve pentogo oyunlarının birincilerin ve öğrenim gördükleri okulların belirlendiği belirtildi.