![Onedio Ne Seneydi Be Ödülleri Gururla Sunar! 2022nin Enlerini Seçiyoruz!](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:13/Onedio "Ne Seneydi Be" Ödülleri Gururla Sunar! 2022'nin Enlerini Seçiyoruz!.jpg)
Her anlamda bol krizli bir yılı geride bıraktık. 2022'nin bize kattığı kadar bizden götürdüğü de çok şey var. Covid19 yerini yeni salgınlara bıraktı. Bol hastalıklı bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Art arda gelen zamlar, durmak bilmeyen dolar ve kurayla ev sahibi olma umudu... Bütün bunların içinden sıyrılmamızı, biraz olsun geleceğimizden endişe etmemizi engelleyenler ise dinlediğimiz şarkılar, izlediğimiz filmler... Yeni çıkan hiçbir şeyi kaçırmadığımız gibi dizi, film, program, şarkı, şarkıcı hakkında her şeyi yakından takip ettik. Ünlü dedikodularını da pas geçmedik. Hazırsanız 2022 yılını bir anket ile tamamlayalım.
2022'nin en iyilerini değerli Onedio okuyucuları seçiyor!🥳