![Hard Kapitalizm Sözleri ile Tanınan Azadiden Ekmek Kuyruğuna Girenlere: Ot Yiyin Ot, Bunlar İyi Günleriniz](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-18:49/Hard Kapitalizm Sözleri ile Tanınan Azadi'den Ekmek Kuyruğuna Girenlere: 'Ot Yiyin Ot, Bunlar İyi Günleriniz'.jpg)
Yol Tv'nin sokak röportajında 'Hard Kapitalizm' sözleri ile tanınan Azadi Kaya, Instagram hesabından paylaştığı görüntülerle sosyal medyada gündem oldu.
O görüntülerde Azadi Kaya, ekmek kuyruğuna giren vatandaşlara 'Sıraya, faşistler sıraya' şeklinde bağırarak 'Ot yiyin ot, daha bunlar iyi günleriniz' diyor.
![O görüntülerde Azadi Kaya, ekmek kuyruğuna giren vatandaşlara 'Sıraya, faşistler sıraya' şeklinde bağırarak 'Ot yiyin ot, daha bunlar iyi günleriniz' diyor.](https://img-s1.onedio.com/id-61a8bf7edb37edad0479b3f0/rev-0/w-600/h-296/f-jpg/s-a8a63c2fc0a84ce2382d5d13127f7229358157b3.jpg)
İşte o anlar: 👇
Kapat
Azadi Kaya'nın 'Hard Kapitalizm' röportajını da buradan izleyebilirsiniz: 'Siz hiç konuşmayın yaşlılar'
Kapat