Sonbahar hızla yaklaşıyor. Eylül ne ara bitti inanın ben bile anlamadım. Kışa giderek yaklaştığımız bu günlerde yazın tazecik sebzeleri yerini kök sebzelere bırakmakta.
İşte bu ay sebzelerle yapabileceğiniz lezzetler!
Sonbahar hızla yaklaşıyor. Eylül ne ara bitti inanın ben bile anlamadım. Kışa giderek yaklaştığımız bu günlerde yazın tazecik sebzeleri yerini kök sebzelere bırakmakta.
İşte bu ay sebzelerle yapabileceğiniz lezzetler!