Adalar Belediye binasına pompalı tüfekle saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda herhangi bir ölüm ya da yaralanma yaşanmazken, saldırgan ise gözaltına alındı. Gözaltına alınan Murat Ş. sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.
Adalar Belediyesi binası önüne bu sabah gelen bir kişi, pompalı tüfekle 7 el ateş etti. Kurşunlama olayı sonrası binadaki camlar kırıldı.
Gerekçenin suyunun kesilmesi olduğu iddia edildi
İHA'da yer alan habere göre; Büyükada'da sabah saatlerinde yaşanan olayda, Adalar Belediyesi'ne pompalı tüfekle gelen 71 yaşındaki M.Ş. adlı şahıs, evinin suyunun kesildiği gerekçesiyle belediye binasına doğru ateş açtı.